نیم قرن تجربه و بنیان اصالت در ساخت انواع سوله، اسکلت و کلیه سازه های فلزی

درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی حدید سوله با هدف محاسبه، ساخت و اجرای سازه های فلزی سنگین صنعتی و ساختمانی به صورت انبوه و با تکیه بر تجارب متعدد، دانش روز و تعهد به کیفیت مطلوب در سال 1363 به شماره 53403 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است و در سال 1364 با دریافت جواز تاسیس به شماره 1642 و جواز بهره برداری به شماره 18370 از وزارت صنعت، معدن و تجارت کار خود را در زمینی به مساحت 7000 متر مربع با مجرب ترین و زبده تربن متخصصین این صنعت آغاز نمود.

عملکرد این شرکت در طی این سالها نشان از توانایی بالای طراحی و تولید بوده و انجام و تحویل به موقع پروژه های متعدد خود گواه بر عزم راسخ این شرکت در تامین خواسته ها و جلب رضایت کارفرمایان محترم است.

با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب، مجموعه کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، به کارگیری روشهای نوین در اجرا، استفاده از نرم افزارهای روز دنیا و تلاش در ارتقای کیفیت با انطباق بر جدیدترین آیین نامه ها و استانداردها و تعهد و تلاش پرسنل کوشا، شرکت حدید سوله توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ، با کیفیت مطلوب و عالی در کوتاهترین زمان به اثبات رسانده است. همچنین کسب تقدیرنامه های متعدد از کارفرمایان نشان از تلاش و کوشش این شرکت و کارکنان زحمتکش این واحد تولیدی می باشد.

شرکت تولیدی و صنعتی حدید سوله دارای مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و دارنده گواهینامه استاندارد و با تکیه بر توانمندیهای شرکت در طراحی، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی و اسکلت های ساختمانی به صورت جوشی و پیچ مهره ای می تواند تمامی نیازهای کارفرمایان محترم را در این زمینه پاسخگو باشد.